GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Я не хочу штраф 75 000 грн


Прочитавши кілька відгуків людей, що жодного разу не використовували каршерінг, про величезний штраф в 75 000 грн. приходиш до думки, а чому є такий штраф і чи не розвод це? Це ж, практично половина вартості автомобіля? Краще ні ….


Спеціально для тебе, ми зробили огляд самого великого розміру штрафу у нашому сервісі.Положення договору:

  1. У разі самовільного відключення, пошкодження, встановленого у Автомобілі Мобільного терміналу, Наймач оплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ятдесят тисяч) гривень 00 копійок;
  2. У разі передачі права управління Автомобілем будь-якій третій особі, Наймач сплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ятдесят тисяч) гривень 00 копійок;
  3. Користувач/Наймач відшкодовує Наймодавцю збитки, завдані Автомобілю в повному обсязі, якщо в момент ДТП Наймач перебував за кермом в стані сп'яніння, під впливом лікарських препаратів, що погіршують реакцію і увагу, в хворобливому або стомленому стані та/або залишив місце ДТП (зник та/або втік з місця ДТП), а також в зазначених випадках оплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ять тисяч) гривень 00 копійок;

Пояснення

Якщо ти уважно перечитав умови договору ті, що вказані вище, то мабуть чітко усвідомили, що отримати штраф в 75 000 грн. можливо лише в одному випадку – навмисних дій, спрямованих на завдання шкоди автомобілю, чи недбалості, халатності, яка проявляється у передачі машини чи використанні авто в стані, коли ти не маєш право на керування: нетверезий, ….


Лізу в обладнання автомобіля

Чи потрібно тобі залізати в обладнання автомобіля. Такий варіант можливо допустити тільки в двох випадках: або вандал, або аматор. Якщо ти аматор, приїжджай до нас, ми допоможемо тобі розібратися. Але деякі секрети залишаться, бо вони впливають на безпеку викрадення автомобіля.


Всі їздять і я вип’ю і буду їхати

Випив – сиди дома, їдь на таксі, метро. Не лізь за кермо, адже це не тільки авто, твоє життя, це ще і життя інших осіб. Нам не байдужі діти, дорослі і всі люди для яких можна створити загрозу. Випив – не сідай за кермо.


Передача керування

А чому не може їхати за кермом мій чоловік, моя дружина, друг і ….. вони ж акуратно. Шановні користувачі, потім трапляється так, що ця людина, щось скоює і притягуєшся ти до відповідальності. Дружба може швидко закінчиться, тільки но людина «перетне межу дозволеного».

Мій чоловік не пройшов модерацію, а я пройшла, то я йому довіряю

Якщо ми не пропустили через модерацію людину, ми маємо інформацію про неможливість використання сервісу, або користування на спец умовах. Користуйся сервісом самостійно.


Як доведеш?

Усе доказується легко у 100% випадків. Якщо ти думаєш, що правопорушнику все може зійти з рук, ти помиляєшся. Якщо тобі здалось, що ми не знаємо про якесь порушення правил, або ми не можемо цього довести – то, насправді, процес вже давно запущений.


Практика

Штраф було застосовано кілька разів, був пов’язаний з передачею керування. В кількох випадках, ми увійшли в положення особи, і ці люди навіть зараз користуються нашим сервісом, пройшовши верифікацію. Ми завжди за тебе, але спроба ввести в оману чи шахрайство не скінчиться добрим.

Дякуємо за увагу! Не порушуй правила, ми завжди на твоїй стороні!


Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: