GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Відео

Як розпочати користуватися Getmancar

Детальна інструкція – все, що тобі потрібно знати, як почати користуватися мобільним додатком Getmancar та орендувати авто

Як користуватися Getmancar

Детальна інструкція, як правильно користуватися мобільним додатком Getmancar, що потрібно знати, щоб орендувати авто

Бориспіль: безкоштовне паркування в аеропорту

Для машин каршерінгу Getmanccar паркінг в аеропорту Бориспіля Р10 безкоштовний! Приїжджай/виїдждай з паркінгу на машині Getmancar, тобі це не буде коштувати нічого.

Оренда автомобіля в новому додатку Getmancar New

Як розпочати оренду на каршерінговому автомобілі Getmancar, а також як налаштувати початок оренди під себе. Нові особливості та можливості додатка Getmancar New. Проходимо весь шлях від бронювання автомобіля і до завершення його аренди.

Початок оренди в каршерінге Getmancar

Як почати оренду на каршерінговом автомобілі Getmancar. Особливості програми, послідовність дій для відкривання авто і здійснення поїздки. Бронюємо, оглядаємо авто, починаємо оренду, їдемо.

Як вибрати тариф в додатку Getmancar

Відео огляд, як вибрати тариф в додатку Getmancar. Показані кілька тарифів, зазначено опис тарифів, як читати тарифи, про що говорить кожен тариф.

Почати каршерінг на авто з ушкодженнями, як зафіксувати

Виявили пошкодження на каршерінговом автомобілі перед початком оренди? Це відео розповість, як почати оренду, якщо ви виявили пошкодження сумісні з використанням автомобіля, як зафіксувати пошкодження і передати службі каршерінга. Як оглянути автомобіль перед початком каршерінга. Покрокова інструкція: бронюємо, оглядаємо автомобіль, відзначаємо пошкодження, які ушкодження вже відзначені, залишаємо коментарі про пошкодження.

Схвалення аккаунта службою модерації Getmancar

Як дізнатися чи пройшов твій аккаунт модерацію, якщо пройшов. Повідомлення яке приходить за фактом позитивної модерації аккаунта. Які можливості відкриваються після позитивної модерації аккаунта.

Закачування додатка Getmancar для Android з PlayMarket

Як знайти і закачати додаток Getmancar з Play Market, якщо ви не знайшли посилання на сайті. Швидке закачування програми. Відео "для чайників". Завантажуйте додаток і використовуйте сервіс каршерінга.

Реєстрація в сервісі каршерінга Getmancar, прив'язка картки

Як зареєструватися в сервісі каршерінга Getmancar. Реєструємося за допомогою мобільного додатку на Android. * Що таке додаток, * Як заповнити форми, * Додати документи, * зробити фото, * Прив'язати платіжні картки, * Що відбувається в додатку після реєстрації. Що зміниться у користувача в додатку, після проходження реєстрації в сервісі Покрокова інструкція по реєстрації в сервісі Getmancar і приєднання платіжної картки.

Завершення каршеринга Getmancar з помилками: іноді ви їх допускаєте

Завершуємо поїздку на Getmancar неправильно, допускаємо помилки: чи не виключаємо світло, не глушимо автомобіль, не піднімаємо ручне гальмо. Дивимося що станеться і як реагує додаток і сам автомобіль. Чому не можна завершувати каршерінг перебуваючи в автомобілі.

Виїзд за зону використання на каршерінговом автомобілі

Що станеться якщо залишити зону використання каршерінгового автомобіля Getmancar. SMS повідомлення, дзвінок оператора. Будь ласка, не намагайтеся повторити цей ролик, це викличе накладення штрафу на вас.

За зоною початку / завершення каршерінга, але в зоні використання

Намагаємося завершити каршерінг в зоні використання, але при цьому ми покинули зону початку / завершення каршерінга. Що відбувається? Що можемо зробити? Як закрити автомобіль в зоні використання? Інструкція та відповіді на всі ці питання.

Переводимо авто Getmancar в режим "Очікування"

Переводимо каршерінговий автомобіль Getmancar в режим "Очікування". Включаємо і відключаємо режим "Очікування".

Як завершити каршерінг від Getmancar

Після поїздки завершуємо каршерінг, інструкція по завершенню каршерінга від компанії Getmancar

Бронюємо автомобіль, починаємо каршерінг Getmancar

Як забронювати автомобіль, відмовитися від бронювання, оглянути автомобіль, почати оренду, перевірити документи в машині.

Заправка автомобіля каршерінга за готівку (свої гроші)

Як заправити каршерінговий автомобіль за свої гроші. Як заощадити гроші, отримати бонуси. Як відшкодовується сума заправки каршерінгового автомобіля. Закриваємо і відкриваємо автомобіль на заправці. Що робити з чеком.